Ticari İlanlar

Sözcü Gazetesi Ticari İlanlar

Sözcü gazetesi Ticari ilanlar ile ilgili tüm bilgi ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hemen hızlı ve kolay Ticari ilan vermek istiyorsanız Sözcü Ticari İlan Servisi üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sözcü’ye Emlak, Vasıta, Gıda Ürün Tanıtım İlanları, Turizm İlanları, Diğer Ticari İlanlarınız için Size Bir Sözcü Yeter!

Sözcü Gayrimenkul Proje İlanlar
Sözcü Gayrimenkul Proje İlanlar

İlanım ne zaman yayınlanabilir?

Sözcü gazetesi Ticari ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:17:00’e kadar, İstanbul genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19:00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:16:00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Önemli not: Rezervasyon saatlerinde değişiklikler olabilmektedir, herhangi bir sorun yaşanmaması için bir gün öncesinden rezervasyon yapılmasını hatırlatırız. SÖZCÜ REKLAM DEPARTMANI

Sözcü Otomotiv Bayii İlanları
Sözcü Otomotiv Bayii İlanları

İlan Maliyeti ne olacak?

Sözcü gazetesi Ticari ilanı için fiyat tarifesi bilgileri ve size uygun tekliflerimiz için telefonla bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre özel fiyat ve ödeme seçenekleri için 0212 230 60 00‘dan bizi arayabilirsiniz. Sözcü (7/24) İlan Hattımız 0533 504 01 01

Ödeme şartlarınız nasıl?

Yayınlanacak Sözcü gazetesi Ticari ilanınızın onayını verdikten sonra tüm sayfa rezervasyonlarınız yapılmaktadır. İlanınızın Ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz banka IBAN bilgilerimize banka transferi ile gönderebilirsiniz.